• 05352207291
  • info@cerkezkoycatiizolasyon.com

Çelik Çatı Sistemleri

Çelik Çatı Sistemleri

Çerkezköy Çelik Çatı Sistemleri

Çelik Çatı Modelleri ve Çeşitleri

Çelik Konstrüksiyon Çatı: Çelik konstrüksiyon çatılar Her şart ve koşulda, her ve şart ve koşula uygun çelik çatı projelerimiz bulunmaktadır.

Demir Çatı – Metal Çatı: Demir çatı veya metal çatı   çelik çatılar üretiyor ve montajını yapıyoruz.

 

Mansard Çelik Çatı: Beşik yada kırma çatılara ek farklı açılarda ekler yapılarak çatı altındaki köşe alanları daha kullanışlı hale getiren çatı tipine mansard çelik çatı denilmektedir.

Kafes Çelik Çatı: Stadyum gibi çok büyük alan yada yapıların üzerini örten 3 boyutlu çatılara denir.

Kırma Çelik Çatı: üstünü kapladığı yapının her yüzüne doğru inen yüzeyleri bulunan ve yapıyı çepeçevre dolaşan olukları yatay ve aynı düzlemde olan çatıya kırma çatı denilmektedir. Ayrıca yüzeyli çelik çatı diye de anılmaktadır.

 

Kenet Çelik Çatı: Kenet çelik çatı; boyalı galvaniz sac, alüminyum, alüzing, bakır ve titanyum çinko gibi kaplama malzemelerinin her 60 santimetrede bir klipslerle çatıya montajına denir. Kaplama malzemeleri kenet makinesi ile istenilen açı ve ebatta kesilebilir.

Set Çelik Çatı: yan yana dizilmiş beşik çatılar veya fenerli çatılardan oluşan, güneş enerjisinden en fazla yararlanmaya olanak sağlayan çatı şeklidir.

Kombine Çelik Çatı: kademeli olarak uygulanmış sundurma çatıların fenerli çatılarla birleştirilmiş halidir ve yüksek bir çatı istenmediğinde ve güneşten en çok faydalanmak istenildiğinde kullanılan çatı şeklidir.

Tonoz Çelik Çatı: çok eski zamanlardan beri uygulanan yarı silindir şeklindeki çatı şekline tonoz çelik çatı denir.

Polikarbon Çatı: Şeffaf olan polikarbonla örtülen çatılara polikarbon çatı denmektedir.

admin

Mesajınızı bırakın